Zaloguj się aby szybciej dodawać nowe ogłoszenia. Zarejetruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Nici rewitalizujące PDO

3 tygodnie temu   Usługi   Łódź   29 odsłon Numer ogłoszenia: 629

Lokalizacja: Łódź


Nici rewitalizujące PDO

PDO(polidioksanon) jest silnym syntetycznym włóknem wykorzystywanym m.in. jako szwy w medycynie, chirurgii plastycznej, urologii, ginekologii. Włókno to, pewnym czasie rozpuszcza się w tkance inicjując proces regeneracji.

 

Nić PDO (polidioksanon) stymuluje produkcję nowego kolagenu - czyli białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie elastyny- białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. Dodatkowo działanie PDO powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

 

Po wprowadzeniu nici PDO skóra staje się jędrniejsza, uniesiona, napięta, nawilżona. Zmarszczki zaczynają zanikać, owal twarzy się poprawia, tkanki zaczynają się unosić.

 

Następuje samoczynny lifting skóry.

Metoda wprowadzania nici PDO jest praktycznie bezinwazyjna i po jej zakończeniu można spokojnie powrócić do codziennych obowiązków. Powstałe od wkłuć zaczerwienienia ustępują samoczynnie po kilku godzinach. Jak po każdym zabiegu iniekcyjnym występuje możliwość zasinień, które zanikają po kilku dniach.

 

Zabiegi z użyciem nici rewitalizujących PDO są bezinwazyjną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych a także wypełniaczy czy botoxu.


 

Rodzaje nici PDO

FIRST LIFT

Prosta nitka która służy do poprawy struktury, gęstości i elastyczności delikatnej skóry. Służy do usuwania drobnych zmarszczek, cieni wokół oczu, ,,zmarszczek palacza,mezoterapii.

FIRST LIFT SCREW

Delikatny lifting i odnowa. Skręcona nitka przeznaczona jest do silniejszej stymulacji skóry. Zapewnia efekt delikatnego liftingu. Najlepsze zastosowanie znajduje na policzkach, do wygładzania bruzd nosowo-wargowych a także do uniesienia owalu twarzy.

 

Zalety Nici PDO

natychmiastowe działanie
długotrwałe wyniki
łatwa aplikacja
duża skuteczność

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

ciąża i okres karmienia piersią

tendencje do powstawania bliznowców

choroby autoimmunologiczne

aktywna opryszczka

aktywne zakażenie okolicy zabiegowej

choroby drobnoustrojowe (katar, kaszel)
gorączka

 

Cena

Nici PDO/rewitalizujące

-Nici mono/screw/tornado 10 nici350 PLN

-Nici PDO oczy mono kaniula 1 nitka ..50 PLN

 

Najlepsze zabiegi w Łodzi tylko na Wrześnieńskiej 66

wwwdagmarachowickacompl