Zaloguj się aby szybciej dodawać nowe ogłoszenia. Zarejetruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

Kurs programowania dla dzieci i młodzieży online Lubin

1 tydzień temu   Usługi   Lubin   21 odsłon Numer ogłoszenia: 706

Lokalizacja: Lubin


Szkoła programowania Zaprogramowani.com zaprasza na wyjątkowe kursy programowania dla dzieci i młodzieży online.

Działamy na polskim rynku od 2014 roku. Z naszych zajęć skorzystało już tysiące dzieci i nastolatków chcących poznać zarówno podstawy, jak i zaawansowane możliwości tworzenia gier, programów, oprogramowania dla AI, grafiki komputerowej, czy montażu filmowego.

Jesteśmy szkołą doświadczoną i wiemy jak ważne jest ciągłe aktualizowanie materiału nauczania. Dlatego w Zaprogramowani.com gwarantujemy zawsze najlepsze, sprawdzone i aktualne informacje oraz przekazywaną wiedzę. Ponadto nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów i aktywnych zawodowo programistów, którzy przekazują wiedzę wraz z pasją.

Prowadzimy kursy online w 100% na żywo na najnowocześniejszej platformie e-learningowej. W jednym miesięcznym abonamencie bez żadnych dodatkowych opłat każdy słuchacz może korzystać z dowolnej liczby zajęć obejmujących programowanie w najpopularniejszych językach, grafikę komputerową i montaż filmowy.

Podczas naszych zajęć młodzi adepci programowania są na bieżąco w kontakcie z prowadzącym, jak i rówieśnikami. Dajemy dostęp do archiwalnych nagrań ze wszystkich zajęć, jak i dbamy o to, by każdy słuchacz miał wystarczająco dużo indywidualnej uwagi wykładowcy.

Ponadto niewielkie grupy słuchaczy, ciekawe propozycje ćwiczeń i postawienie na praktykę zamiast teorii tworzy w sumie zajęcia idealne.

Więcej na naszej stronie https://lubin.zaprogramowani.com

Zapraszamy także do kontaktu pod numerem telefonu 696-094-732 oraz pod adresem mailowym kontakt@zaprogramowani.com.