Zaloguj się aby szybciej dodawać nowe ogłoszenia. Zarejetruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.

BiorepeelCl3 peeling medyczny.

2 tygodnie temu   Usługi   Łódź   21 odsłon Numer ogłoszenia: 695

Lokalizacja: Łódź


Peelingi w gabinecie to doskonały sposób na regenerację i oczyszczenie skóry. Cieszą się szczególną popularnością i od lat traktowane są jako najlepszy sposób na pozbycie się zrogowaciałego naskórka.

Ze względu na nowoczesne, wielokierunkowe i wszechstronne działanie w naszym gabinecie często ma zastosowanie peeling chemiczny medyczny BIOREPEELCL3.

Ma on dużą zdolność do zmniejszania zmian trądzikowych, regulacji wydzielania sebum, działanie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe a także obkurczające pory skóry

Regularne złuszczanie skóry w warunkach domowych jak najbardziej ma sens, ale żaden drogeryjny peeling nie da tak dobrych efektów, jak ten wykonany w gabinecie. Siła peelingów medycznych tkwi właśnie w ich skuteczności, wynikającej przede wszystkim z unikalnego składu.

BioRePeelCl3 nie tylko peelinguje, ale także pobudza procesy biostymulujące i regeneracyjne. Jego unikalność tkwi w innowacyjnym składzie. Fazę hydrofilową, czyli kompozycję składników aktywnych, osłania faza lipofilowa, która stabilizuje i poprawia wydajność zastosowanych kwasów. Te z kolei z wysoką skutecznością złuszczają warstwę rogową naskórka oraz działają biostymulująco, redukując przy tym zmiany trądzikowe, fotouszkodzenia, blizny, przebarwienia oraz drobne zmarszczki.

 

BioRePeelCl3 to dwufazowy wyrób medyczny z certyfikatem CE do stosowania miejscowego ze szczególnym wskazaniem na twarz, szyję i dekolt.

 

Wersja BODY ma zastosowanie do pielęgnacji brzucha, łokci, kolan, przywraca napięcie i elastyczność skóry a także redukuje blizny i rozstępy.

Wnikanie aminokwasów, witamin jest wspomagane przez fazę lipofilową, która dzięki swoim właściwościom nawilżającym, regeneracyjnym i tworzeniu filmu na powierzchni skóry, ułatwia i poprawia wchłanianie i penetrację składników aktywnych.

Zabieg całoroczny.

Szczególnie dobre efekty przynosi z procedurą mikronakłuwania.

Jego zaletą jest również mało inwazyjne złuszczanie zwane również łupieżowym. W żaden sposób nie wyłącza to osoby poddanej zabiegowi z codziennych obowiązków i aktywności zawodowej.

 

Studio kosmetyczne Dagmara Chowicka

Najlepsze zabiegi w Łodzi tylko na Wrześnieńskiej 66

 

www.dagmarachowicka.com.pl

https://www.facebook.com/Dagmara-Chowicka-Kosmetyka-Profesjonalna-i-Wiza%C5%BC-1589401897749108/